خانه / ایران / حبیب ساسانیان بار دیگر در زندان تبریز از هوش رفت

حبیب ساسانیان بار دیگر در زندان تبریز از هوش رفت

بنابه اطلاع آرازنیوز، عصر امروز شنبه ۳ تیرماه ۹۶ حبیب ساسانیان در حالی که با خانواده خود به صورت تلفنی صحبت میکرد از هوش رفت.

یکی از نزدیکان حبیب ساسانیان زندانی سیاسی آزربایجانی در تماس با آرازنیوز گفت هنگامی که هنگام عصر حبیب تلفنی با خانواده خود صحبت می‌کرد به دلیل وخامت وضعیت جسمانی‌اش از هوش رفت.

به گفته این منبع، حبیب بعد از برقراری تماس تلفنی با خانواده‌اش، بعد از چند دقیقه مکالمه کوتاه سر تلفن زندان از هوش می‌رود و تماس نلفنی قطع می‌شود. بعد از این اتفاق بر نگرانی خانواده و نزدیکان این زندانی سیاسی آزربایجانی برای سلامت وی به شدت افزایش یافته است.

دادستان پرونده و قاضی دادگاه نیز تاکنون هیچ مسئولیتی در قبال جان و سلامتی حبیب ساسانیان برعهده نمیگیرند و بابی‌توجهی و بی‌اعتنایی خانواده و نزدیکان حبیب ساسانیان را جواب می‌کنند.

حبیب ساسانیان زندانی سیاسی حرکت ملی آزربایجان که از فشار خون بالا و درد چشم رنج می برد، تاکنون چندین بار در زندان از هوش رفته اما با کمک همبندی های خود نجات یافته است.  این زندانی سیاسی تاکنون چندین بار از مسئولین بند ۱۲ در زندان تبریز تقاضای رسیدگی پزشکی داشته، اما هربار به تمارض متهم و تهدید شده بود که به بند بدتری تبعید خواهد شد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

قاشقایی و اونون فولکلورو

کتاب قاشقایی و اونون فولکلورو به معنی قاشقایی و فولکلورش نام کتابی ایست که توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن