خانه / ایران / توهین زشت و شرم‌آور هواداران پرسپولیس به هواداران تراختور و ملت آذربایجان‌جنوبی + ویدئو

توهین زشت و شرم‌آور هواداران پرسپولیس به هواداران تراختور و ملت آذربایجان‌جنوبی + ویدئو

در بازی دیروز در استادیوم آزادی تماشاگران وزارت ورزش و تیم تحت حمایت فدارسیون تهران اقدام به پرتاب سنگ به سوی هواداران تراختور آذربایجان کردند.

 

به گزارش «وبسایت خبری تحلیلی _ بایداق » بعد از پایان بازی، در فضای مجازی چند تن از هواداران پرسپولیس نیز اقدام به پخش ویدیویی بسیار زشت و توهین آمیز کردند که نشان می دهد، توهین به هواداران تراختور و ملت آذربایجان‌جنوبی از سوی پان‌فارس ها فقط به استادیوم آزادی ختم نمی‌شود.

آنها با ساخت کلیپ هایی در خارج از استادیوم و توهین های بسیار زشت در کامنت های اینستاگرام به تورک های آذربایجان‎‌جنوبی، نفرت و انزجار بیش از 35 میلیون انسان را بر می انگیزند.

فقط در ایران شما می توانید مشاهده کنید که یک عده پان‌فارس چگونه به توهین و تحقیر یک ملت چندین میلیونی اقدام می کنند، در حالی که وزارت ورزش و رسانه های فارسی زبان در داخل و خارج بصورت هماهنگ، سکوت کرده اند.

رسانه های ایرانی شاید بتوانند سناریو از پیش تدارک دیده حکومت در ورزشگاه آزادی را سانسور کنند، اما دیگر نمی توانند در مقابل این ویدئو حقیقت را انکار کنند.

باشگاه تراختور باید از این افراد بخاطر توهین به هواداران خود شکایت کند و علاوه بر آن این اقدام توهین به یک ملت است که نیازمند اقدام قضایی باشگاه است.

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن