خانه / ایران / توضیح روحانی مبارز آزربایجان در ارتباط با کانال «عقلانیت، تحلیل و عمل»

توضیح روحانی مبارز آزربایجان در ارتباط با کانال «عقلانیت، تحلیل و عمل»

بسمه تعالی
بعد از دستگیری اینجانب که به مدت یک ماه در انفرادی ممنوع التلفن بودم و حدود دو ماه پس از آن هم هفته ای یک بار در حضور بازجو به خانواده ام زنگ می زدم هر بدگمانی هم اگر می داشتم هرگز فکر نمی کردم اکانت و کانال من مورد چنین سوء استفاده هایی قرار گیرد.

هنوز هم برایم تاسف بار است چنین کاری که محترمانه ترین واژه ممکن در مورد آن “خیانت در امانت است” بعد از دستگیری بنده و اخراج ادمینهای کانال عقلانیت، تحلیل و عمل از سوی مدعی ترین ها! سر می زند.

تاسف بارتر از آن این است که حتی بعد از آزادی ما، علیرغم لغو اکانت قبلی اینجانب و تنها ادمین فعال کانال همچنان در این کانال مطلب نوشته می شود و آنهم چه مطالب شرم آور و در عین حال کودکانه ای!.

اینجانب بسیار خویشتنداری کردم تا به دور از التهاب و تنش مانع از این رویه دور از انتظار شوم و در همین راستا مسئله را با قاضی پرونده ام در میان گذاشتم و ایشان قول مساعد دادند تا موضوع را حل و فصل نمایند.

بعد از چند روز باخبر شدم مجددا در کانال عقلانیت مطالب توهین آمیز بر علیه دیگران نوشته می شود. لذا اختصارا به کلیات موضوع اشاره کردم.

ضمنا لازم به ذکر است جناب علی باقری در همان سپیده دم و دقائقی بعد از من دستگیر شدند و در همان روز به انفرادی بند ۲۰۹ منتقل شدند. و تنها شخصی که بنا به دلائلی از منظر خوانندگان کانال، مورد سوء ظن قرار گرفته اند هرگز در این کانال ادمین نبودند و تمامی مطالب ایشان را بنده و برادر عزیزم آقای باقری در کانال قرار می دادیم.

علی کل حال باز هم اصرار دارم با لحاظ مسائل عدیده قصد ندارم به طرز مشروح به وقایع بپردازم لکن این بدان معنا نیست در مقابل چشمان ما عده ای با زیر پا گذاشتن بدیهی ترین شئونات اخلاقی، در کانال ما که کاملا از دست ما خارج شده است مطالب صد در صد مغایر با اخلاق انسانی و آموزه های دینی قرار دهد.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات.
والسلام علیکم و رحمه الله
عبدالعزیز عظیمی قدیم ۹۶/۳/۱۴

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن