خانه / ایران / تعویق مجدد جلسه دادرسی سیامک میرزایی در دادگاه تجدید نظر

تعویق مجدد جلسه دادرسی سیامک میرزایی در دادگاه تجدید نظر

گاماج: دادگاه تجدید نظر به حکم بدوی سیامک میرزایی فعال سیاسی تورک که قرار بود صبح روز چهارشنبه بیست و هفت اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ و به ریاست قاضی زرگر در شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران برگزار شود به علت عدم ارسال پرونده و مستندات موجود از طرف دادگاه انقلاب بهارستان ( دادگاه بدوی ) کنسل و به وقت دیگری موکول شد.

این دومین باری است که پس از تعیین شعبه رسیدگی و تعیین وقت قبلی جهت دادرسی به اعتراض صورت گرفته از طرف میرزایی ، دادگاه به بهانه‌های مختلف از تشکیل جلسه جهت این امر سرباز زده  است .

دادگاه انقلاب بهارستان و به ریاست قاضی حسنی در تاریخ بیست و سوم دی‌ماه ۹۵ با صدور حکمی ، میرزایی را به اتهام «تشکیل جمعیت غیرقانونی با هدف برهم‌ زدن امنیت کشور» به تحمل ده‌سال حبس تعزیری و دو سال تبعید به طبس محکوم کرده است .

میرزایی از بیست و سوم تیرماه سال گذشته که در محل کار خود در مغان بازداشت و به بازداشتگاه اوین طهران منتقل شده است ، علی رغم صدور وثیقه یک میلیارد تومانی بخاطر ممانعت‌ها و مخالفت‌های کارشناسان امنیتی بند ۲۰۹ هنوز موفق به آزادی موقت خود را نشده و هم اکنون در جهت سپری کردن حکم صادره در زندان اوین بسر میبرد .

سیامک میرزایی فعال ملی-مدنی آزربایجانی ، متولد مغان و دانشجوی محروم از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است که قبل از این ودر سال ۹۰ به تحمل پنج سال حبس تعزیری نیز محکوم شده بود .

این مطلب را شیر کنید

Check Also

دوازدهمین روز اعتصاب غذای سیامک میرزایی در بازداشتگاه ۲۰۹ زندان ائوین

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌  در پی مخالفت مقامات قضایی با آزادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن