خانه / ایران / تساوی تراکتورسازی و پارس جنوبی در تبریز

تساوی تراکتورسازی و پارس جنوبی در تبریز

تیم‌های تراکتورسازی و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی یک-یک به پایان رسید.

تراکتورسازی از دقایق ابتدایی بازی برای کسب 3 امتیاز این دیدار فرصت‌هایی روی دروازه تیم مهمان خلق کرد اما مهاجمان این تیم نتوانستند از موقعیت‌های خلق‌شده استفاده کنند. در آن سوی میدان نیز مهاجمان پارس جنوبی چند بار دروازه فرزین گروسیان را تهدید کردند اما آن‌ها هم نتوانستند دروازه حریف را باز کنند.

در ادامه دیدار، بازی به تعادل کشیده شد و در نهایت نیمه نخست مصاف 2 تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در آغاز نیمه دوم، تراکتورسازی بازی را بهتر شروع کرد اما در دقیقه 56 و از روی یک ضربه شروع مجدد، گل اول بازی را دریافت کرد. در حالی که محمد ایران پوریان قصد داشت توپ را از دروازه تراکتورسازی دور کند، توپ به عارف آغاسی برخورد کرده و وارد دروازه سرخ‌پوشان شد.

اما این نتیجه تنها 3 دقیقه دوام داشت و محمد ایران پوریان در دقیقه 59 با شوتی محکم از داخل محوطه جریمه پارس جنوبی، دروازه این تیم را باز کرد تا بازی با تساوی یک-یک دنبال شود.

پس از گل تراکتورسازی، پارس جنوبی دامنه حملات خود را بیشتر کرد تا برای دومین بار دروازه تیم میزبان را باز کند اما شاگردان گل محمدی توانستند بازی را کنترل کرده و مانع از باز شدن دروازه‌شان شوند. در دقایق پایانی نیز تراکتورسازی نبض بازی را در دست گرفت و موقعیت‌هایی روی دروازه پارس جنوبی ایجاد کرد اما این بازی در نهایت با تساوی یک-یک به پایان رسید.

این مطلب را شیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن