خانه / بین الملل / “ترکیش ایرلاین” جایزه ی “هواپیمایی جهانی” را گرفت

“ترکیش ایرلاین” جایزه ی “هواپیمایی جهانی” را گرفت

بر اساس خبرهای رسیده از آناتولی، بنا به اعلام دفتر روابط عمومی شرکت هواپیمایی ترکیه “ترکیش ایرلاینز”، در مراسم اهدای جوایز انجمن تجربه مسافران خطوط هوایی (Airline Passenger Experience Association) در چارچوب برنامه “Expo 2017” در ایالت کالیفرنیای آمریکا، جایزه “شرکت هوایی پنج ستاره جهانی” به ترکیش ایرلاینز اعطا شد.

ترکیش ایرلاینز، (به انگلیسی: Turkish Airlines) شرکت هواپیمایی حامل پرچم ترکیه است که در سال 1933 به دستور مصطفی کمال آتاتورک تأسیس شد و در حال حاضر روزانه به 300 مقصد، در اروپا، آسیا، آفریقا و ایالات متحده آمریکا پروازهای مستقیم دارد. این شرکت در سال 2014 بیش از 54.7 میلیون مسافر را جابجا کرده است.

دفتر مرکزی شرکت ترکیش ایرلاینز در شهر استانبول قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی آتاترک و فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن، قطب‌های این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آیند. در سال 2016 سایت معتبر worldairlineawards که رده‌بندی‌های شرکت‌های هوایی در جهان را انجام می‌دهد، شرکت هوایی ترکیش ایرلاینز را به عنوان هفتمین خط هوایی برتر سال انتخاب کرد.

ترکیش ایرلاینز هم اکنون 333 هواپیمای عملیاتی دارد و حدود 180 فروند هواپیمای دیگر نیز در دست سفارش دارد. این شرکت به تازگی قرارداد خرید 40 فروند بوئینگ 787-۹ به ارزش 11 میلیارد دلار را با بوئینگ به امضاء رسانده است.

شرکت ترکیش ایرلاینز بر پایه جوایز داده شده توسط شرکت بین‌المللی درجه‌بندی Skytrax، ترکیش ایرلانز در سال 2015 بهترین خط هوایی اروپا و چهارمین در دنیا است و بالاترین نرخ رشد را در میان شرکت‌های هوایی جهان دارد. غذاهایی که در هواپیماهای ترکیش ایرلانیز سرو می‌شوند، مشهور بوده و در بسیاری از مجلات و سایت‌های معروف مورد تقدیر قرار گرفته است. منوهایی که برای برخی از پروازها تهیه شده‌اند، از غذاهای امپراتوری ترکان الهام گرفته‌اند.

ایلکر آیجی، رئیس هیئت‌مدیره و کمیته اجرایی ترکیش ایرلاینز با اشاره به تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مسافران، کسب جایزه “شرکت هوایی پنج ستاره جهانی” در قبال این تلاش‌ها را بهترین انگیزه برای ادامه آن عنوان کرد.

وی در این زمینه گفت: “با تمرکز بر رضایت مسافران و ارائه خدمات جدید تلاش می‌کنیم راحتی بی‌نظیری را برای مسافران خود در تمامی پروازها فراهم کنیم. این خصوصیت اصلی ما که نقطه تمایز ما از رقبایمان است، از این به بعد نیز مانند گذشته سطح استانداردهای این بخش را افزایش خواهد داد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

نوید افکاری اعدام شد

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق » حسن یونسی، وکیل خانواده افکاری، به نقل از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن