خانه / ایران / تراکتور تا پایان نیم فصل در تبریز بازی خواهد کرد / اتفاقی که میتواند تراکتور را برگرداند

تراکتور تا پایان نیم فصل در تبریز بازی خواهد کرد / اتفاقی که میتواند تراکتور را برگرداند

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »  سرخپوشان فوتبال آذربایجان در 3 بازی گذشته خود در لیگ برتر 3 شکست متوالی را مقابل صنعت نفت آبادان، استقلال تهران و سپاهان اصفهان تجربه کردند. این 3 باخت تراکتور را در وضعیت بحران قرار داده و خیلی از هواداران نگران آینده تیم شان هستند.

در چنین شرایطی اما مصطفی دنیزلی به آینده بسیار امیدوار است. او بعد از شکست مقابل سپاهان هم گفت که تعداد بازی های خانگی که تیمش انجام داده کم بود و از این پس شرایط برای او و تراکتور بهتر می شود. سرمربی ترک تبار تراکتور در شرایطی این حرف را زد که شاید کسی بررسی خاصی روی بازی های بعدی تراکتور انجام نداده بود. با یک مرور ساده به دیدارهای آینده تراکتور اما می توان متوجه شد که تراکتور تا پایان نیم فصل اول بازی های خود را در کنار هواداران پرشورش برگزار می کند!

تراکتور در هفته یازدهم لیگ برتر میزبان شهرخودروی مشهد است و بعد از آن باید به تهران سفر کند. اگرچه بازی بعدی سرخپوشان مقابل پیکان خارج از خانه محسوب می شود اما از آنجایی که تیم خودروساز هواداری ندارد و سابقه نیز نشان می دهد بازی های تراکتور با پیکان و سایپا در تهران با حضور هزاران نفری هواداران آذربایجانی برگزار می شود، می توان این مسابقه را نیز یک بازی نسبتا خانگی برای تراکتور لحاظ کرد.

شاگردان دنیزلی در هفته سیزدهم لیگ برتر در تبریز میزبان شاهین بوشهر هستند و در هفته چهاردهم دربی تبریز را برگزار می کنند. اگرچه در این بازی نیز تراکتور میهمان ماشین سازی است اما بی تردید با توجه به روابط حسنه دو باشگاه احتمالا هواداران تراکتور می توانند سکوهای زیادی را در یادگار در اختیار بگیرند. دیدار هفته پانزدهم تراکتور نیز در تبریز مقابل فولاد برگزار خواهد شد.

بر این اساس می توان نتیجه گیری کرد که تراکتور در 5 هفته پایانی نیم فصل اول شرایط میزبانی را دارد و با بهره گیری از حضور هوادارانش می تواند روزهای خوبی را پشت سر بگذارد. بی تردید این فرصت ایده آل می تواند تراکتور و دنیزلی را از بحران کنونی خارج کند و پلی برای بازگشت این تیم به کورس قهرمانی و تلاش برای تحقق رویاهایش باشد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

فرار سرخ‌های 10 نفره آذربایجان از شکست در کرمان با شلیک ناگهانی؛

شاگردان الهامی بعد از اخراج مسعود شجاعی توانستند گل تساوی را برابر گل‌گهر بزنند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن