خانه / ایران / بی‌مهری مسئولان کشوری به قهرمان تبریزی کوهنوردی جهان

بی‌مهری مسئولان کشوری به قهرمان تبریزی کوهنوردی جهان

یول پرس گزارش داد:  به نقل از تبریز من؛ عظیم قیچی ساز فاتح تمامی ۱۴ قله بالای هشت هزار متری جهان عصر دیروز با استقبال پرشور مردم وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران شد.

کوهنورد نامی ایران و جهان در حالی پس از موفقیت بزرگ به ایران بازگشت که هیچ مسئولی از وزارت ورزش و جوانان و حتی مدیران دولتی برای استقبالش به فرودگاه نیامند و عظیم قیچی ساز پسر دوست داشتنی تبریزی با استقبال شهردار و رئیس شورای شهر تبریز وارد خاک وطن شد.

عظیم نخستین ایرانی است که توانسته به این مهم برسد که تمام ۱۴ قله بالای ۸ هزار متر در جهان را فتح کند و شاید رکوردش جاودانه شود ولی صد افسوس که مسئولان کشوری قدر داشته ها را نمی دانند.

شاید عظیم اگر تبریزی نمی بود و پایتخت نشین بود هم اکنون با استقبال شخص وزیر ورزش و جوانان و مسئولان رده بالا در فرودگاه روبه رو می شد ولی این ورزشکار دوست داشتنی و افتخار آذربایجان برای اعتراض لب باز نکرد.

فردا چهارشنبه عظیم قیچی ساز ساعت ۱۷ از طریق فرودگاه بین المللی شهید مدنی وارد تبریز می شود و بدون شک حضور مردم قدرشناس  آذربایجان برای استقبال از وی روحیه عظیم را برای افتخارآفرینی های بیشتر دوچندان خواهد کرد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

روحانی: نمی‌دانیم پایان کرونا کی هست مردم دست‌ها را شسته و ماسک بزنند

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »  حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن