خانه / ایران / بیانیه شماره دو فعالین حرکت ملی آزربایجان (اورمو) در خصوص مهندسی دوباره نتایج آرا

بیانیه شماره دو فعالین حرکت ملی آزربایجان (اورمو) در خصوص مهندسی دوباره نتایج آرا

بیانیه شماره دو فعالین حرکت ملی آزربایجان (اورمو) در خصوص مهندسی دوباره نتایج آرا

ملت تورک آزربایجان
فعالین ملی آزربایجان
اصحاب رسانه و مطبوعات
مسئولین و مقامات استان آزربایجان غربی

با توجه به تحولات سیاسی و نظامی در منطقه و حساسیت استراتژیک مناطق غرب آزربایجان، جریانی خاص در تهران با اعمال فشار و دخالت‌های غیرقانونی در حال مهندسی نتایج انتخابات شوراهای شهر اورمیه به نفع مافیای سیاسی- فرهنگی هوادار گروه‌های تروریستی فعال در منطقه می‌باشند تا بخشی از پروژه تغییر نقشه منطقه را با تغییر مدیران منطقه‌ای به انجام رساند.
ما فعالین حرکت ملی آزربایجان (اورمو) در بیانیه شماره یک خود بیان داشته بودیم که تغییر سرنوشت سیاسی- جغرافیایی غرب آزربایجان را خط قرمز مبارزات ملی خود می‌دانیم و بازی کنونی دست‌های ناپاک و فشارهای جریان‌های خاص را تحمل نخواهیم کرد.

ملت تورک آزربایجان
فعالین ملی آزربایجان
تسلیح و تدارک گروه‌های تروریستی پ.ک.ک، پ.ی.د، ی.پ.گ و سرازیر نمودن گروه تروریستی حشد الشعبی به منطقه پیام خونینی را برای غرب آزربایجان ارسال می‌کند؛ زیرا مافیای هوادار تروریسم در غرب آزربایجان با حمایت علنی و آشکار تهران در حال اشغال نرم هست.
بدین‌وسیله به مسئولین سیاسی، امنیتی و نظامی استان آزربایجان غربی و عالی‌جنابان پرده‌نشین در تهران که با سرنوشت غرب آزربایجان بازی می‌کنند شدیداً هشدار می‌دهیم، کاسه صبر ملت تورک آزربایجان لبریز می‌شود و اگر بیشتر از این خط قرمز ملت تورک آزربایجان را هدف قرار دهند خیابان‌های اورمیه و شهرهای آزربایجان شاهد حضور سنگین ملت تورک آزربایجان خواهد شد تا طومار مافیای هوادار تروریسم را در هم بپیچد.
از فعالین و هواداران حرکت ملی آزربایجان (اورمو) می‌خواهیم تا منتظر بیانیه‌های بعدی باشند و با هر وسیله و هر شیوه در اطلاع‌رسانی و آمادگی جهت اعتراضات احتمالی کوشش نمایند.

فعالین حرکت ملی آزربایجان (اورمو)
یازدهم خرداد نودوشش

این مطلب را شیر کنید

Check Also

بیانیه اعتراضی فعالین حرکت ملی آزربایجان (اورمیه) به نتایج مهندسی شده شهر اورمیه

بیانیه اعتراضی فعالین حرکت ملی آزربایجان (اورمیه) به نتایج مهندسی شده شهر اورمیه ملت تورک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن