خانه / ایران / بهرام پارسایی نماینده شیراز : روز کوروش ،روزی ایست برای اجرای اقتصاد مقاومتی خامنه ای

بهرام پارسایی نماینده شیراز : روز کوروش ،روزی ایست برای اجرای اقتصاد مقاومتی خامنه ای

بایداق – داستان روز 7 آبان ماه اکنون نزدیک به یک ده است که رواج یافته و این داستان که ابتدا محدود میشد به عده ای جوان حال به مجلس و نماینده ها نیز کشیده شده است .تاجایی که نماینده مردم شیراز بهرام پارسایی  در مجلس ایران در نامه‌ای خطاب به عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزاری روز کوروش را در راستای شعار اقتصاد مقاومتی آیت الله علی خامنه ای دانسته و متذکر شده است .
 
 
بهرام پارسایی ادامه داده است:متاسفانه این فرصت‌ها در کشور ما به علت نبود مدیریت، بی برنامگی و فقدان اقدام عملی، به راحتی از دست رفته و حتی در مواردی به علت فرصت سوزی، تبدیل به تهدید شده است. یکی از این مناسبت‌ها، یاد روز کوروش می باشد.
 
او در این نامه نوشته است:هفتم آبان ماه به دلیلی  چند سال پیشتر به عنوان یاد روز کوروش معرفی شده که می تواند به فرصتی برای ایجاد انسجام ملی، جذب گردش گر و معرفی فرهنگ غنی این سرزمین تبدیل شود. اما تاکنون به علت عدم برنامه ریزی و نبود مدیریت از طرف مسوولین ذی ربط، نه تنها از آن بهره برداری نشده بلکه باعث سودجویی افراد انگشت شمار و برخورد با تعدادی از مردم و جوانانی شده است که ارتباطی با افراد فرصت طلب نداشته اند.
 
پارسایی در خاتمه از وزیر ارشاد ایران خواسته است:با هماهنگی وزارت خانه ها و سازمان‌های مرتبط، نسبت به سازمان دهی و برگزاری این مراسم در تاریخ مذکور به نحوی که هم جاذبه لازم برای گردش گران و هم توان یک پارچه سازی ایران را داشته باشد، با حفظ امنیت مراسم، نه امنیتی کردن آن، اقدامات لازم را مبذول فرمایید . 
این مطلب را شیر کنید

یک نظر

  1. سلام.منظور از افراد سودجو چه کسانی هست؟ بعد اگر روزی به نام کوروش ثبت نشود، این افراد سودجو، چطور سودجویی می کنند؟ تازه همینطوریش که روزی به نام ایشون نداریم، یک عده از خدا بی خبر، ایشون را علیه اسلام و ائمه اطهار علیهم السلام قرار می دهند، دیگه اگر روزی هم به نامشون بزنند که…! اتفاقا اگر روزی بنام کوروش ثبت شود افراد سودجو به بدترین نحو ممکن از اون روز برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کنند. من از بی بصیرتی عده ای به اصطلاح نماینده تعجب میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن