خانه / ایران / برای دفاع از اعتبار نام تراکتور و هوادارانش با جان و دل در بازی‌ها به میدان خواهم رفت

برای دفاع از اعتبار نام تراکتور و هوادارانش با جان و دل در بازی‌ها به میدان خواهم رفت

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی ضمن تأیید قرعه سخت تیمش در لیگ می‌گوید برای دفاع از اعتبار نام تراکتور و هوادارانش با جان و دل در همه بازی‌ها به میدان خواهند رفت.

محمد نوری با اشاره به شرایط خوب تیمش در آستانه فصل جدید لیگ‌برتر فوتبال، اظهار داشت: با تمرینات منظمی که زیرنظر کادر فنی برگزار می‌کنیم روز به روز آماده‌تر می‌شویم و در فاصله باقی مانده تا آغاز لیگ یک بازی دوستانه مقابل گسترش‌فولاد انجام خواهیم داد تا با آمادگی لازم وارد مسابقات شویم.

وی درباره تاثیر بازی‌های دوستانه بر روند آماده‌سازی تیمش گفت: بالاخره این بازی‌ها نقاط ضعف و قوت تیم را نمایان می‌کند و همچنین به بازیکنان کمک می‌کند تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند، لذا قطعاً تأثیرگذار هستند.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درخصوص اردوی تیمش در تهران نیز تصریح کرد: ما بیشتر به خاطر اینکه در تبریز حریف تدارکاتی نداشتیم، اردوی خود را در تهران برپا کردیم. به نظرم در مجموع اردوی خوبی بود و با انجام ۳ بازی دوستانه روند آماده‌سازی‌مان بهتر شد.

این بازیکن قرعه تیمش در شروع لیگ‌برتر را سخت دانست و بیان داشت: قبول دارم قرعه دشواری داریم اما برای اینکه بتوانیم از نام و اعتبار تراکتور و هوادارانش دفاع کنیم باید در همه بازی‌ها با جان و دل بازی کنیم. ان‌شاءالله هواداران‌مان از تیمشان حمایت خوبی انجام دهند تا نتایجی در خورِ شأن تراکتورسازی کسب کنیم و شرمنده آنها نشویم.

نوری در پایان از مصدومیت هادی محمدی ابراز تاسف کرد و خاطرنشان ساخت: واقعاً برای مصدومیت محمدی خیلی ناراحت شدم و امیدوارم هر چه زودتر به میادین بازگردد. ما روی این بازیکن حساب ویژه‌ای باز کرده بودیم که متاسفانه آن اتفاق تلخ برایش افتاد و او را از دست دادیم.

 

منبع : دورنا نیوز

این مطلب را شیر کنید

Check Also

قاشقایی و اونون فولکلورو

کتاب قاشقایی و اونون فولکلورو به معنی قاشقایی و فولکلورش نام کتابی ایست که توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن