خانه / ایران / باشگاه تیراختور واگذار می‌شود

باشگاه تیراختور واگذار می‌شود

طرح واگذاری باشگاه تیراختور به منظور ایجاد ساختاری منسجم و با ثبات در این باشگاه آغاز شد.

به گزارش یول‌پرس به نقل از تسنیم، پس از دستور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای واگذاری باشگاه تیراختور اولین جلسه همفکری در راستای عملیاتی شدن این دستور با حضور پزشکیان، دبیری، نجفی و آجورلو در تبریز برگزار شد و حاضران در این نشست به بررسی آخرین شرایط واگذاری باشگاه پرداختند.

روند واگذاری باشگاه تیراختور با حفظ ساختار مدیریتی موجود به صورتی انجام می‌شود که همچون سال‌های گذشته این تیم با ثبات و آرامش در جام‌های داخلی و بین المللی به کار خود ادامه دهد. در همین راستا پیش بینی‌های لازم برای تامین اعتبارات مورد نیاز باشگاه در سال‌های آینده صورت گرفته و انتظار می‌رود این واگذاری تاثیر مطلوبی در بهبود شرایط تیم سرخ پوش شهر تبریز داشته باشد.

ثبات مدیریتی از جمله مسائل حایز اهمیت در روند واگذاری باشگاه تیراختور است که موجب می‌شود در طول مدت مراحل اجرایی روند حرکتی تیم با اختلالی مواجه نباشد و بر همین مبنا انتظار می‌رود سرخ پوشان تبریزی در فصل‌های آینده نیز شرایط مطلوبی را در این باشگاه شاهد باشند.

باشگاه تیراختور در سال‌های اخیر با حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از قدرت‌های با ثبات فوتبال کشور بوده که در این فصل نیز با حضور در پله‌های بالایی جدول و رسیدن به فینال جام حذفی در آستانه کسب سهمیه حضور در رقابت‌های آسیایی قرار دارد.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

وزارت بهداشت ایران: «اوضاع خوب نیست، همه کشور در وضعیت قرمز است»

تداوم آمار صعودی کووید19 در ایران؛ 216 نفر طی 24 ساعت گذشته جان باختند. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن