خانه / ایران / بازگشت نود به جمع مدعیان در ۱۰ دقیقه

بازگشت نود به جمع مدعیان در ۱۰ دقیقه

به گزارش «وبسایت خبری تحلیلی _ بایداق »  نود ارومیه در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ یک با نتیجه ۲-۰ داماش گیلان را در خانه شکست داد و هم امتیاز با داماش شد….

ه گزارش مدال و بنقل از ورزش ‌سه،  از هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ یک تیم نود ارومیه در خانه برابر داماش گیلان قرار گرفت و توانست با دو گل حریف خود را از پیش رو بردارد.

نود هفته قبل در شیراز با قشقایی دیدار کرد و به نتیجه تساوی بدون گل برابر حریف خود رسید و داماش با نتیجه ۲-۱ گل ریحان را شکست داد و به برد بزرگی دست یافت.

با این حال نود برای رسیدن دوباره به جمع مدعیان احتیاج مبرمی به سه امتیاز این دیدار داشت. به همین دلیل بازی را طوفانی آغاز کرد و در دقیقه ۶ توسط امین عباسی به گل اول رسید. در ادامه و با گذشت تنها ۴ دقیقه، وحید خشتان بازیکن لیگ برتری نود، موقعیت طلایی در محوطه جریمه به دست آورد و توانست با ضربه ای خوب اختلاف را دو برابر کند.

نود که به هدف خود در این دیدار رسیده بود، کنترل بازی را در دست گرفت. داماش نیز که به علت سفر سخت و زمینی به ارومیه خسته بود، نتوانست موقعیت خوبی را خلق کند و در نهایت شاگردان وحید بیاتلو نتیجه را به نفع خود پایان بردند.

نود با این برد ۴۲ امتیازی و هم امتیاز با مس کرمان شد و یک تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم دارد. داماش نیز با ۳۲ امتیاز در همان رتبه نهم باقی ماند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

زلزله در آذربایجان‌غربی

زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۹ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن