خانه / ایران / اقدام شایسته تراکتورسازان در آستانه دیدار با سیاه جامگان/ سرخ‌پوشان در منزل هوادار مرحوم حاضر شدند

اقدام شایسته تراکتورسازان در آستانه دیدار با سیاه جامگان/ سرخ‌پوشان در منزل هوادار مرحوم حاضر شدند

یحیی گل محمدی و تنی چند از اعضای تیم تراکتورسازی همزمان با اولین سالگرد درگذشت امیرعلی اطهری در منزل این هوادار حاضر شدند.

به گزارش آناج به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، امیرعلی اطهری هوادار خردسال تراکتورسازی که همواره در تمرینات و دیدارهای این تیم حاضر بود سال گذشته به دلیل بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت و از جمع خانواده بزرگ تراکتورسازی خداحافظی کرد.

پس از یک سال از درگذشت این هوادار خردسال، یحیی گل محمدی به همراه محمدجواد پاینده مدیر رسانه‌ای و مهدی کیانی، محمد ایران پوریان و فرزین گروسیان بازیکنان تیم در منزل این هوادار حضور پیدا کردند تا پس از یک سال یاد و خاطره این هوادار را زنده کنند.

گل محمدی در این دیدار ضمن تسلیت به خانواده این هوادار از خداوند منان برای خانواده امیرعلی آرزوی صبر کرد.

سرمربی تراکتورسازی تأکید کرد: من با اینکه در آن مقطع زمانی در این تیم نبودم و امیرعلی را ندیدم باید بگویم به داشتن چنین هوادارانی افتخار می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم دل تمامی هواداران و روح پاک امیرعلی را شاد کنیم. به‌طور حتم امیرعلی در خاطر همه اعضای تیم می‌ماند و همیشه به یاد او هستیم.

مهدی کیانی کاپیتان تیم با مرور خاطراتی که از حضور “امیرعلی” در تمرینات سرخ پوشان داشت، غم از دست دادن این هوادار پرشور را سنگین دانست و گفت: شاید امروز او در جمع ما حضور نداشته باشد ولی خاطرات شیرینی که با او داشتیم هیچ‌گاه از خاطرات پاک نمی‌شود و همواره به یاد این عزیز خواهیم بود.

لازم به ذکر است، مراسم سالگرد این عزیز ازدست‌رفته از ساعت 10:30 الی 12:30 روز جمعه در فاطمیه یازهرا خیابان آخماقیه تبریز برگزار می‌شود.

 

 

منبع:  یول‌پرس

این مطلب را شیر کنید

Check Also

قاشقایی و اونون فولکلورو

کتاب قاشقایی و اونون فولکلورو به معنی قاشقایی و فولکلورش نام کتابی ایست که توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن