خانه / ایران / اشتاین‌مایر: ایران خود را نسبت به رعایت حقوق بشر متعهد بداند

اشتاین‌مایر: ایران خود را نسبت به رعایت حقوق بشر متعهد بداند

فرانک- والتر اشتاین‌مایر، رئیس جمهور آلمان انتخاب مجدد حسن روحانی را شادباش گفت و ابراز امیدواری کرد که ایران در حل منازعات منطقه‌ای مشارکتی سازنده و مسئولانه داشته باشد.

رئیس جمهور آلمان پیروزی روحانی را تبریک گفت. فرانک- والتر اشتاین‌مایر در پیام شادباش خود به روحانی نوشت: «به مناسب انتخاب مجدد شما به عنوان رئیس جمهور ایران تبریکات مرا بپذیرید.»

اشتاین‌مایر برای روحانی در راستای انجام تکالیف پیش رو “سلامتی، سعادت و موفقیت” آرزو کرده است.

رئیس جمهور آلمان تاکید کرده است که پس از برجام فرصت جدیدی برای گسترش دوستی میان مردم ایران و آلمان فراهم شده است. اشتاین‌مایر ابراز امیدواری کرده که این دوستی در دوران دوم ریاست جمهوری روحانی نیز تعمیق شود.

رئیس جمهور آلمان هم‌چین ابراز امیدواری کرد که ایران در جهت حل منازعات منطقه‌ای مشارکتی مسئولانه و سازنده داشته باشد و خود را در قبال احترام به حقوق بشر متعهد بداند.

اشتاین‌مایر در پایان پیام خود به روحانی می‌نویسد: «امیدوارم که همکاری خوب ما در آینده نیز ادامه یابد و از ملاقات شخصی مجدد با شما خشنود خواهم شد.»

گابریل: آلمان در جهت گشایش اقتصادی و سیاسی همراه ایران است

در پیام وزیر امورخارجه آلمان به مناسب پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری  آمده است: «انتخاب مجدد پرزیدنت حسن روحانی را تبریک می‌گویم.»

گابریل پیروزی روحانی در انتخابات را نشانه حمایت مردم از او دانسته و تاکید کرده که رای‌دهندگان به روحانی خواستار گشایش اقتصادی و سیاسی در ایران هستند. به گفته او، رئیس جمهور ایران این راه را پس از برجام دنبال می‌کند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

واکنش پومپئو به اظهارات روحانی در مورد مذاکره در صورت رفع تحریم‌ها

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »‌  مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، با تاکید …

یک نظر

  1. تعقيب: Cialis 5 mg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن