خانه / عناوین اخبار / ادامه دروغ پراکنی در فضای مجازی علیه عملیات شاخه زیتون

ادامه دروغ پراکنی در فضای مجازی علیه عملیات شاخه زیتون

حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د با انتشار یک تصویر دلخراش مربوط به جنایات رژیم اسد هنگام محاصره شهر حلب در حسابهای کاربری ایرانی در شبکه های اجتماعی و جا زدن آن به عنوان «قربانیان عملیات شاخه زیتون» به دروغ پراکنی های خود علیه ترکیه و عملیات شاخه زیتون ادامه دادند.

هواداران گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د به دروغ پردازی و سیاه نمایی علیه عملیات شاخه زیتون که توسط نیروهای مسلح ترکیه علیه گروه تروریستی پ.ک.ک/ پ.ی.د و داعش در عفرین در شمال غربی سوریه در جریان است ادامه داده و تصاویر جعلی متعددی مربوط به کودکان غوطه شرقی، حلب و فلسطین را به این عملیات نسبت می‌دهند. در روزهای اخیر برخی از حساب های کاربری ایرانی که بیشتر از سوی برخی افراد دارای گرایشات سیاسی و نژادی خاص اداره می‌شوند نیز به انتشار وسیع چنین تصاویر دروغین و جعلی دست زده اند.

در یکی از تصاویر جعلی منتشر شده در حسابهای مربوط به کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، توییتر و فیسبوک، تصویر مربوط به یک کودک اهل شهر حلب سوریه که در جریان محاصره این شهر توسط رژیم اسد در سال 2016 زیر آوار مانده منتشر شده است.

در این تصاویر که با مونتاژ، تصویر رئیس جمهور ترکیه نیز در آنها جا داده شده است، سعی شده تا تصویر دلخراش مربوط به کودک اهل شهر حلب سوریه که در نتیجه بمباران‌های رژیم اسد در تابستان 2016 زیر آوار مانده به عملیات شاخه زیتون ربط داده شود.

در یکی از این پست‌ها که سرشار از نفرت پراکنی علیه ترکیه است، در اقدامی مذبوحانه از جامعه جهانی خواسته شده تا نسبت به عملیات شاخه زیتون واکنش نشان دهند.

این مطلب را شیر کنید

Check Also

کمک ۱۰ میلیارد دلاری قطر به ترکیه برای بالا بردن ارزش لیر

به گزارش «سایت خبری تحلیلی _ بایداق »  بانک مرکزی ترکیه روز گذشته اعلام کرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن