خانه / ایران / آذربایجان‌شرقی قهرمان مسابقات المپیاد ورزشی تکواندو نوجوانان دختر شمال‌غرب کشور

آذربایجان‌شرقی قهرمان مسابقات المپیاد ورزشی تکواندو نوجوانان دختر شمال‌غرب کشور

در این مسابقات ساناز صدرالدینی، کیمیا بهروزگنج و راحله زینالی مدال طلا‌، الناز اره‌جانی، مرجان موسوی، زهرا خیالی، مدال نقره و آیدا بهر‌ه‌وران، ثمین پرتوی مدال برنز را بر گردن آویختند تا به‌ این ترتیب آذربایجان‌شرقی موفق به کسب مقام اول تیمی گردد.

آذربایجان‌شرقی موفق به کسب مقام اول تیمی گردد.‌ آذربایجان‌شرقی قهرمان مسابقات المپیاد ورزشی تکواندو نوجوانان دختر شمال‌غرب کشور شد. به گزارش ستاک به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، این تیم متشکل از ۲۰ هوگوپوش دختر در قالب چهار رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان در مسابقات شمال‌غرب کشور به میزبانی سنندج حضور یافت‌.

الناز اره‌جانی، آیدا بهره‌وران، راحله زینالی، ثمین پرتوی، زهرا خیالی، مرجان موسوی، ساناز صدرالدینی و فرناز رزاقی هوگو‌پوشان تیم تکواندو دختران آذربایجان‌شرقی، به سرپرستی وسرمربیگری ترکیون ومربیگری چمن دهقان در این مسابقات حضور یافتند‌. همچنین، فاطمه حیدری و رقیه رحیمی به عنوان نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی در عرصه داوری این دوره از رقابت‌ها قضاوت کردند.‌

در این مسابقات ساناز صدرالدینی، کیمیا بهروزگنج و راحله زینالی مدال طلا‌، الناز اره‌جانی، مرجان موسوی، زهرا خیالی، مدال نقره و آیدا بهر‌ه‌وران، ثمین پرتوی مدال برنز را بر گردن آویختند تا به‌ این ترتیب آذربایجان‌شرقی موفق به کسب مقام اول تیمی گردد.‌ ساناز صدرالدینی به عنوان فنی‌ترین بازیکن این مسابقات معرفی شد.

 

 

 

این مطلب را شیر کنید

Check Also

قاشقایی و اونون فولکلورو

کتاب قاشقایی و اونون فولکلورو به معنی قاشقایی و فولکلورش نام کتابی ایست که توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من ربات نیستم *

کتابخانه دیجیتالی بایداق راه اندازی شد. برای دسترسی به کتابخانه از منوی کتابخانه بایداق استفاده نمائید. رد کردن